x
G Ü N A L L A R
GÜNALLAR ELEKTRİK

Günallar Elektrik

// \\
BİZ Kimiz

Günallar Elektrik

Günallar Elektrik

Günallar Elektrik, 2003 yılında mevcut yönetim kurulu başkanımız Ahmet GÜNAL tarfından kurulmuş olup bölgede toptan & perakende elektrik malzemesi satışı alanında sektöre hızlı bir giriş yaptı. Bölgenin en büyük tedarikçilerinden birisi olma hedefi doğrultusunda;
- Alçak Gerilim - Orta Gerilim Elektrik Malzemeleri
- Enerji - Zayıf Akım Kabloları
- Elektrik İç Tesisat Malzemeleri
- Aydınlatma ürünleri ile ilgili, Sektörde bulunan birçok büyük üretici ve tedarikçi firmalar ile iş birlikleri imza attı. Toptan & perakende malzeme tedariğinin yanı sıra elektrik dağıtım ve tahhüt alanında da hizmetler verilmeye başlandı.
2017 yılında elektrik dağıtım, projelendirme ve taahhüt alanında yapılan hizmetleri büyütmek, sistemli hale getirmek ve bölgede bu alanda da söz sahibi olmak adına Günallar Enerji Proje Elektrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. kuruldu.
GÜNALLAR ENERJİ kurulduktan sonra;
• Enerji Nakil Hatları,
• Alçak Gerilim Havai ve Yer Altı Hatlar
• Direk / Bina Tipi Trafo Tesisleri
• Paratoner Tesisleri
• Jeneratör alım, satım, kiralama hizmetleri
• Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu hizmeti
• Arıza, bakım, onarım faaliyetleri
 
gibi alanlarda projelendirme, mühendislik ve danışmanlık, abonelik işlemleri, taahhüt ve kurulum hizmetleri hız kazandı. 2022 yılı itibariyle yüzlerce trafo tesisi kurulumu, yüzlerce AG abonelik işlem takibi, kilometrelerce YG / AG yer altı ve havai hat yapımı, yüzlerce şirket ve kuruma (grup oteller, 5 yıldızlı oteller, sanayi tesisleri, eğitim kurumları, seralar, özel hastaneler, belediyeler, resmi kurumlar vb.) YG İşletme Sorumluluğu, danışmanlık, arıza bakım onarım hizmeti sağlanması olmak üzere birçok başarıya imza atıldı.